Skip to main content

Dexion, depolama ürünleri ve çözümleri alanında lider pan-Avrupa tedarikçisi Gonvarri Material Handling'in bir parçasıdır. Ayrıca, Gonvarri Material Handling Gonvarri, Kasten, Stålteknik ve Kredit markaları altında Avrupa genelinde pazarlanmaktadır.

Dexion ilk olarak, 1940'lı yılların sonlarından itibaren ayarlanabilir raf sistemleri diğer raf ve depolama biçimlerinde devrim yapan Demetrius Comino tarafından Londra'da kurulmuştur. Tarihçemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, buraya tıklayın.

Bugün,ürünlerimiz yenilikçi paletli raf ve raf teknolojisinden ofis ve arşiv depolama çözümlerine kadar geniş bir portföye sahip. Grup içerisinde, en iyi çözümleri sunmak için müşterilerimizle işbirliği içerisinde kullandığımız, yıllara dayanan deneyimimiz ve uzmanlığımız var.

Sadece ürün sunmuyoruz; ihtiyacınız ister bir depo veya dağıtım merkezini donatmak ister perakende, üretim ve otomotiv sektörlerine yönelik raf çözümü olsun danışmanlık, planlama ve bakım da dahil tam bir hizmet paketi sağlayabiliyoruz.

İhtiyacınız ne olursa olsun Dexion, birinci sınıf işçilik ve depolama ortamı sağlayarak işletmenizi büyütmenize gerçek bir katkı sağlayabilir.

Grup Yapısı - Ülkeler ve İnsanlar

2019 yılında 200 milyon Euro ciromuz, 1200'ün üzerinde çalışanımız ve Romanya, Finlandiya, İsveç, Çek Cumhuriyeti ve Almanya kilit pazarlarında bulunan modern üretim tesislerimizle depolama sektöründeki öncü gücüz.

Grup, Avrupa genelindeki güçlü varlığının yanı sıra Afrika, Ortadoğu, Kuzey ve Güney Amerika da dahil dünyanın geri kalanında da satış ağına sahiptir.

Dexion ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazlasını öğrenin.