Skip to main content

Ürün teminimizi iyileştirmek için kapsamlı hizmet paketi.

Dünya lideri depolama çözümlerinin yanı sıra birinci sınır raf denetimi ve depo güvenliği danışmanlığı ve kurulumu sunuyoruz.

Müşteri odaklı depolama çözümlerinden oluşan geniş ürün portföyümüzü, nitelikli denetçilerimiz ve mühendislerimiz tarafından sağlanan kapsamlı raf inceleme ve güvenlik hizmetlerimizle tamamlıyoruz.

Depo danışmanlığı ve planlaması, raf güvenliği ve raf incelemesi ile gelecekteki genişletme veya düzenleme çalışmalarını desteklemek üzere yeniden tasarım hizmeti de dahildir. Ayrıca, tamamen yönetilen proje kurulum hizmeti de mevcuttur.

Yani ister temel hizmetlerimizden bir seçim yapın, isterseniz daha özel bir hizmet talep edin; bu, titizlik gerektiren ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel tasarlanmış uçtan uca bir tekliftir. Aşağıdaki seçeneklerden istediğiniz hizmeti seçin. Aradığınızı bulamazsanız, bizimle iletişime geçin.

Danışmanlık hizmetleri

Doğru depolama çözümünü ararken yanı başınızda bir uzmanın olması daima güven vericidir. Deneyimli ve bilgili satış ve tasarım ekibimiz size değerli, birinci sınıf bir içgörü, rehberlik ve uygulama desteği harmanı sunar.

Daha fazlasını öğren
Raf Kurulumu

İster tek bölmeli bir raf sistemine ister kapsamlı bir sistem kurulumuna ihtiyacınız olsun, Dexion titizlik isteyen ihtiyaçlarınızı her zaman karşılamak için biz dizi beceri ve kaynak kullanarak zamanında ve mükemmel durumda teslimatlar yapar.

Daha fazlasını öğren
Sağlık ve Güvenlik

Herhangi bir Sağlık, Güvenlik ve Çevre konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? İşletmenizin genel performansı üzerinde olumlu bir etki sağlamak Dexion teklifinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Daha fazlasını öğren
Servis ve Bakım

Sürekli güvenli çalışma garantisi, depolama ürünlerinizin düzenli olarak denetlenmesi ve bakımlarının yapılmasına dair yasal sorumluluğunuzu kabul etme anlamına gelir. Deneyimli ekiplerimiz size yardıma hazır.

Daha fazlasını öğren