Skip to main content

Herhangi bir Sağlık, Güvenlik ve Çevre konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? İşletmenizin genel performansı üzerinde olumlu bir etki sağlamak Dexion teklifinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Yürürlükte sağlam sağlık ve güvenlik ilkelerinizin olmasını sağlamak, etik ve yasal bir çalışma ortamı oluşturmak açısından son derece önemlidir. Elbette çok açık avantajları vardır. Doğru uygulamalara ve prosedürlere sahip olduğunuzda, aşağıdakileri elde etme yolunda ilerlersiniz:

  • kaza ve hastalık olaylarında azalma 
  • uygun kaynak seviyelerini sürdürme

Ancak bizim için sağlık ve güvenlik, güvenli çalışma ve ürünlerimizin bakımı konusunda size destek olmaktan biraz daha fazlası. Bizim için konu ayrıca uçtan uca bir paket sunmakla da ilgili. Sizinle çalıştığımızda, şunları yapmanızı sağlayacak hizmetler sunabiliriz:

  • Health & safetyTüm personeliniz ve operatörleriniz için yerel güvenlik kursları düzenlemek
  • Tüm ürün yaşam döngüsü için güvenliği sağlayarak yerel gerekliliklerinizi yerine getiren düzenli denetimler gerçekleştirmek
  • Tüm risk faktörlerinin değerlendirilmesine ve belgelendirilmesine yardımcı olmak
  • Tam yapısal hesaplamalar ve belgeler sağlamak
  • Ürünlerimizle ilgili sağlık ve güvenlik mevzuatı hakkında rehberlik sunmak

Tüm Gonvarri Material Handling üretim organizasyonları belgelendirilmiştir ve size de temin edilebilecek, taahhüt edilmiş kalite, sağlık ve güvenlik ve çevre politikalarına sahiptir.

İşletmenizi destekleyen kültür

Dexion ekibi bünyesinde pozitif bir kültür teşvik edilir ve bu, üst yönetim tarafından etkin bir biçimde desteklenir. İşletmemiz geliştikçe, sağlık ve güvenliği dair tarafımızca dikkate alınacak hususların karşılanmasını sağlamak üzere bizler de süreçlerimizi uyarlıyor ve değiştiriyoruz.

Müşterilerimiz ne diyor

"We chose Dexion because we could quickly come to a good decision through the expertise of the relationship manager who visited us. The construction and further processing went smoothly so we are very pleased with it."
- Pim Bakker, Logistics Coordinator, Ausnutria Hyproca

Sertifikalar ve Ödüller