Skip to main content

Danışmanlık hizmetleri

Doğru depolama çözümünü ararken yanı başınızda bir uzmanın olması daima güven vericidir. Deneyimli ve bilgili satış ve tasarım ekibimiz size değerli, birinci sınıf bir içgörü, rehberlik ve uygulama desteği harmanı sunar.

Deponuzun veya depolama tesisinizin daha derinlemesine bir incelemesini mi istiyorsunuz? Dexion, size tam da bunu sunmak için analiz, tavsiye ve sürekli destek sağlıyor. 

Analiz ve Tavsiye

Depolama ihtiyaçlarınız hakkında yalnızca genel tavsiye ve rehberlik sunmuyoruz; bir adım daha ileri giderek size uygulama desteği ve depolama ihtiyaçlarınıza dair daha ayrıntılı bir analizle tavsiyeler sunuyoruz.

Şirketimizin bünyesindeki Analiz ve Simülasyon Araçları depolama ihtiyaçlarınızı bir teknik özellik raporuna dönüştürecek ve aşağıdaki hususlar da dahil deponuzun tüm alanlarını değerlendirecek:

  • İstediğiniz ekipmanların düzeni ve depolanması
  • Malzeme depolama konumlarınız
  • Optimum malzeme taşıma süreçleri ve toplama hızları
  • İstenen hizmet düzeylerini elde etmeniz için stok seviyeleri
  • Satın alma ve ikmal stratejileri

 

Müşterilerimiz ne diyor

"We've achieved greater functionality and our operators are very pleased with the solution. It has facilitated the handling of the tools considerably, and it is now easier to locate the tools. This means we have ultimately been able to optimise conversion times in production, resulting in increased productivity and efficiency."
- Søren Jørgensen, Project Engineer, Meneta

Sertifikalar ve Ödüller